Togethair Fiber Wax 100ml – modelační krémový vosk se střední fixací

460 

Togethair Fiber Wax 100ml – modelační krémový vosk se střední fixací od spolehlivého výrobce Togethair , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Togethair Fiber Wax 100ml – modelační krémový vosk se střední fixací – nyní nakoupíte za 460 Kč.

Katalogové číslo: 8002738196132 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Togethair Fiber Wax 100ml – modelační krémový vosk se střední fixací od výrobce s dobrým jménem Togethair jde u nás právě teď pořídit výhodně. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Středně silnou fixaci a zároveň flexibilitu při následném upravování účesu nabízí modelační krémový vosk. Výsledkem bude dlouhotrvající dokonalý styling. Aktivní složky: phytokeratin (hydrolyzovaný pšeničný protein) Použití: Vosk před použitím lehce zahřejte mezi prsty, poté aplikujte na suché vlasy a dotvarujte účes. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738196132
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Togethair Fiber Wax 100ml - modelační krémový vosk se střední fixací
Togethair Fiber Wax 100ml – modelační krémový vosk se střední fixací
460