Togethair Eco Fix Design 250ml – ekologický lak, mechanický rozprašovač, se silnou fixací

565 

Togethair Eco Fix Design 250ml – ekologický lak, mechanický rozprašovač, se silnou fixací od společnosti s výborným jménem Togethair – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. Togethair Eco Fix Design 250ml – ekologický lak, mechanický rozprašovač, se silnou fixací aktuálně za super cenu 565 Kč.

Katalogové číslo: 8002738196200 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Togethair Eco Fix Design 250ml – ekologický lak, mechanický rozprašovač, se silnou fixací od značky s dlouholetou historií Togethair je k získání právě teď u nás za super cenu. Našim cílem je vaše spokojenost.

Silně fixační lak na vlasy je ekologickou variantou díky svému mechanickému rozprašovači. Vlasům zajistí přirozený lesk a odolnost proti vlhkosti. Díky svému složení rychle zasychá, snadno se vyčesává a výborně funguje v kombinaci s fénem či žehličkou. Aktivní složky: phytokeratin (hydrolyzovaný pšeničný protein) Použití: Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti cca 25-30 cm. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738196200
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Styling Pro fixaci vlasu.  . . . . . . . . .
Togethair Eco Fix Design 250ml - ekologický lak
Togethair Eco Fix Design 250ml – ekologický lak, mechanický rozprašovač, se silnou fixací
565