Togethair Curliss Mousse 150ml – Modelační pěna na vlnité vlasy

540 

Togethair Curliss Mousse 150ml – Modelační pěna na vlnité vlasy od známé společnosti Togethair je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Togethair Curliss Mousse 150ml – Modelační pěna na vlnité vlasy – produkt momentálně prodáváme za 540 Kč.

Katalogové číslo: 8052575370356 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Togethair Curliss Mousse 150ml – Modelační pěna na vlnité vlasy od této značky Togethair je k dostání teď opravdu levně. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Bezoplachová modelační pěna dotváří sérii produktů Curliss. Dodá vlnitým či kudrnatým vlasům potřebnou hydrataci a vitalitu, dále středně silnou fixaci a v neposlední řadě podpoří jejich upravený a přirozený vzhled. Žádným způsobem je nezatěžuje. Jedná se o veganský produkt bez podílu parabenů, silikonů a sulfátů. Aktivní složky: Výtažek z ovsa Zelený čaj Použití: Přípravek je možné aplikovat do vlhkých vlasů po umytí, ideálně za pomocí hřebenu jej rozetřete a následně účes upravte dle obvyklého způsobu. Případně jej lze nanést i do suchých vlasů za účelem oživení kadeří. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8052575370356
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Typ vlasů Vlnitý vlas.  . . . . . . . . .
Togethair Curliss Mousse 150ml - Modelační pěna na vlnité vlasy
Togethair Curliss Mousse 150ml – Modelační pěna na vlnité vlasy
540