Togethair Crystal Tears 125ml – sérum pro ochranu a kontrolu vlasů

605 

Togethair Crystal Tears 125ml – sérum pro ochranu a kontrolu vlasů od spolehlivé značky Togethair je právě teď za super cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Togethair Crystal Tears 125ml – sérum pro ochranu a kontrolu vlasů ve výhodné slevě 605 Kč.

Katalogové číslo: 8002738196224 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Togethair Crystal Tears 125ml – sérum pro ochranu a kontrolu vlasů od tohoto předního výrobce Togethair je k dostání výhodně. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

K okamžitému efektu zdravějších vlasů napomáhá sérum s obsahem phytokeratinu. Vlasy účinně hydratuje, poskytuje jim zářivý lesk a přispívá k ochraně všech typů vlasů ve všech krocích stylingu, a to bez jakéhokoliv nežádoucího zatížení. Po nanesení vytvoří neviditelný film, který speciálně chrání vlasové konečky. Aktivní složky: phytokeratin (hydrolyzovaný pšeničný protein) Použití: Aplikujte pár kapek séra do vlhkých nebo suchých vlasů. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738196224
  • Další vlastnosti: Objem 125 ml. Styling Pro lesk vlasů.  . . . . . . . . .
Togethair Crystal Tears 125ml - sérum pro ochranu a kontrolu vlasů
Togethair Crystal Tears 125ml – sérum pro ochranu a kontrolu vlasů
605