Togethair Colorsave Color Protect Shampoo 250ml – ochranný šampon po barvení

345 

Togethair Colorsave Color Protect Shampoo 250ml – ochranný šampon po barvení od skvělého a známého výrobce Togethair je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Togethair Colorsave Color Protect Shampoo 250ml – ochranný šampon po barvení v akci za cenu 345 Kč.

Katalogové číslo: 8002738183415 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Togethair Colorsave Color Protect Shampoo 250ml – ochranný šampon po barvení od kvalitního výrobce Togethair . Zboží můžete mít u nás za super cenu. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

Revitalizační šampon s obsahem výtažků z květů ibišku a čajovníku zajistí ochranu před UV zářením a zároveň dodá barveným vlasům sílu a vitalitu a poskytne jim okamžitý, zářivý lesk. Pro maximální efekt je vhodné následné použití kondicionéru i vlasové masky z produktové řady Colorsave. Aktivní složky: výtažek z květů ibišku výtažek z čajovníku Použití: Přiměřené množství šamponu vmasírujte do mokrých vlasů po celé jejich délce, poté důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738183415
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Barvený vlas.  . . . . . . . . .
Togethair Colorsave Color Protect Shampoo 250ml - ochranný šampon po barvení
Togethair Colorsave Color Protect Shampoo 250ml – ochranný šampon po barvení
345