Togethair Colorsave Color Protect Conditioner 1000ml – kondicionér pro barvené vlasy

845 

Togethair Colorsave Color Protect Conditioner 1000ml – kondicionér pro barvené vlasy od této přední společnosti Togethair je u nás k dostání za skvělou cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. Togethair Colorsave Color Protect Conditioner 1000ml – kondicionér pro barvené vlasy k sehnání zrovna v akci za 845 Kč.

Katalogové číslo: 8002738183439 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Togethair Colorsave Color Protect Conditioner 1000ml – kondicionér pro barvené vlasy od známého dodavatele Togethair je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Po použití ochranného kondicionéru získají barvené vlasy pořádnou dávku síly a vitality. Výtažky z květů ibišku a čajovníku poskytují kromě důkladné revitalizace také ochranu před UV zářením. Pro maximální efekt je vhodné použití šamponu i následné vlasové masky z produktové řady Colorsave. Aktivní složky: výtažek z květů ibišku výtažek z čajovníku Použití: Kondicionér aplikujte do umytých vlasů po celé jejich délce. Nechejte pár minut působit a poté důkladně opláchněte. TOGETHAIR Italský smysl pro krásu, styl a dokonalou image. Vášeň, kterou Italové vkládají do každého svého počinu. Nejmodernější technologie současnosti a zároveň úcta a láska k přírodě. Spojením těchto jednotlivých dílků mozaiky vznikají prvotřídní vlasové produkty, se kterými není možné šlápnout vedle.

 

Informace o produktu

  • Značka: Togethair
  • EAN: 8002738183439
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Barvený vlas.  . . . . . . . . .
Togethair Colorsave Color Protect Conditioner 1000ml - kondicionér pro barvené vlasy
Togethair Colorsave Color Protect Conditioner 1000ml – kondicionér pro barvené vlasy
845