Tiziana Terenzi White Fire – parfém 100 ml

3452 

Tiziana Terenzi White Fire – parfém 100 ml od známé společnosti Tiziana Terenzi je právě teď za super cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Tiziana Terenzi White Fire – parfém 100 ml za výhodnou cenu 3452 Kč.

Katalogové číslo: 8016741962202 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tiziana Terenzi White Fire – parfém 100 ml od společnosti Tiziana Terenzi je k dostání levně a pohodlně online. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

White Fire je parfém, který ztělesňuje jedinečnou sílu a krásu přírody. Tato jedinečná vůně má špičkové tóny zelených listů a čerstvého ledu. Extravagantní čínský jasmín, kapradina a bílá ambra zaujímá místo čistého srdce. A základní tóny santalového dřeva, jantaru a pižma nás ohromí nakonec. Oblíbíte si ji hned po prvním stříknutí. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tiziana Terenzi
  • EAN: 8016741962202
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfém”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Itálie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, santalové dřevo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”bílá ambra, čínský jasmín, kapradina”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”vodní tóny, zelené tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”vodní, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Tiziana Terenzi White Fire - parfém 100 ml
Tiziana Terenzi White Fire – parfém 100 ml
3452