Tigi Bed Head New Colour Goddess Conditioner 970ml – Kondicionér na hnědé vlasy

410 

Tigi Bed Head New Colour Goddess Conditioner 970ml – Kondicionér na hnědé vlasy od naší známé značky Tigi , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Tigi Bed Head New Colour Goddess Conditioner 970ml – Kondicionér na hnědé vlasy – produkt momentálně prodáváme za 410 Kč.

Popis

Tigi Bed Head New Colour Goddess Conditioner 970ml – Kondicionér na hnědé vlasy od společnosti s úžasnou pověstí Tigi jde u nás právě teď pořídit výhodně. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Kondicionér vhodný pro barvené vlasy zajistí potřebnou výživu, skvělé uhlazení a zároveň se dokonale stará o ochranu barvy. Přípravek obsahuje olej ze sladkých mandlí, bambucké máslo, panthenol, vitamín E, lněné semínko, kokosový olej a keratin. Tato škála účinných složek nabízí vlasům maximum péče, hydratace, hloubkové obnovy a navíc působí antioxidačně. Po použití vlasy zůstávají hebké, lesklé a vitální. Bez obsahu silikonů. Použití: Do umytých vlhkých vlasů zapracujte přiměřené množství kondicionéru, nechejte 3-5 minut působit a poté dobře vypláchněte. TIGI BED HEAD Inovativní řada Tigi Bed Head je pro všechny, kteří se cítí mladí srdcem a rádi experimentují. Bed Head je jednou z nejpopulárnějších britských kadeřnických značek. Okamžité výsledky, pestrá škála parfemace a především funkční výrobky, které dokáží vše, ať už chcete vyživit, zpevnit, natočit nebo zformovat jsou základem úspěchu této značky.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tigi
  • EAN: 6335
  • Další vlastnosti: Objem 970 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada Tigi Bed Head.  . . . . . . . . .
Tigi Bed Head New Colour Goddess Conditioner 970ml - Kondicionér na hnědé vlasy
Tigi Bed Head New Colour Goddess Conditioner 970ml – Kondicionér na hnědé vlasy
410