Tiffany & Co. Tiffany & Co. Intense – EDP 75 ml

2089 

Tiffany & Co. Tiffany & Co. Intense – EDP 75 ml od známé společnosti Tiffany & Co. je k dostání online za výhodnout cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Tiffany & Co. Tiffany & Co. Intense – EDP 75 ml aktuálně výhodně za 2089 Kč.

Katalogové číslo: 3614226940490 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tiffany & Co. Tiffany & Co. Intense – EDP 75 ml od dodavatele s dobrým jménem Tiffany & Co. . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Tiffany & Co. Intense je orientálně-květinová vůně pro ženy uvedená na trh v roce 2018. Jedná se o silnější a bohatší verzi originálu Tiffany & Co z roku 2017. Hlavu tvoří růžový pepř, hruška a mandarinkový list. Květinové srdce patří kosatci, jasmínu a růži. V základu se snoubí pižmo, ambra, pryskyřice benzoin, mrkev, kašmíran a vanilka. Autorem této vůně je německá parfémářka Daniela (Roche) Andrier.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tiffany & Co.
  • EAN: 3614226940490
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, ambra, cashmeran, vanilka, benzoin, semínko mrkve”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”jasmín, růže, kosatec”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”růžový pepř, mandarinkový list, hruška”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, květinová”}}.  . . . . . . . . .
Tiffany & Co. Tiffany & Co. Intense - EDP 75 ml
Tiffany & Co. Tiffany & Co. Intense – EDP 75 ml
2089