Tiffany & Co. Tiffany & Co. – EDP 75 ml

2342 

Tiffany & Co. Tiffany & Co. – EDP 75 ml od kvalitní značky Tiffany & Co. je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Tiffany & Co. Tiffany & Co. – EDP 75 ml aktuálně zrovna za 2342 Kč.

Katalogové číslo: 3614222402077 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tiffany & Co. Tiffany & Co. – EDP 75 ml od dodavatele se skvělou pověstí Tiffany & Co. , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Tiffany & Co. je květinová vůně pro ženy uvedená na trh v roce 2017. Svěží hlavu tvoří šťavnatá mandarinka, bergamot a citron. Srdce patří kosatci, broskvi, růži a černému rybízu. V základu se snoubí pačuli a pižmo. Nosem této vůně je německá parfémářka Daniela (Roche) Andrier.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tiffany & Co.
  • EAN: 3614222402077
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, pačuli “},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, citron, mandarinka”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže, broskev, kosatec, černý rybíz”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}.  . . . . . . . . .
Tiffany & Co. Tiffany & Co. - EDP 75 ml
Tiffany & Co. Tiffany & Co. – EDP 75 ml
2342