Thomas Kosmala No. 6 Brume Radieuse – EDP 100 ml

3439 

Thomas Kosmala No. 6 Brume Radieuse – EDP 100 ml od spolehlivého výrobce Thomas Kosmala je k dostání teď opravdu levně. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Thomas Kosmala No. 6 Brume Radieuse – EDP 100 ml na našich stránkách za 3439 Kč.

Katalogové číslo: 5060412110259 Kategorie: , Štítek:

Popis

Thomas Kosmala No. 6 Brume Radieuse – EDP 100 ml od tohoto výrobce Thomas Kosmala je pro vás pro vás právě dnes v akci. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online.

No. 6 Brume Radieuse od značky Thomas Kosmala je sladká ovocná parfémová voda pro muže i ženy. Plná síla luxusního oud agarového dřeva se odvážně prolíná ovocnými tóny černého rybízu, broskve a lahodného exotického kokosu. Květinové akordy jasmínu a růže zjemňují jantarový základ, kterým prostupuje pačuli. Ponořte se do této okouzlující a smyslné vůně plné luxusu a zářivé radosti. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Značka: Thomas Kosmala
  • EAN: 5060412110259
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”černý rybíz”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kokos, broskev, jasmín, růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”agarové dřevo (oud), pačuli , jantar”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”ovocná, sladká”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”}}.  . . . . . . . . .
Thomas Kosmala No. 6 Brume Radieuse - EDP 100 ml
Thomas Kosmala No. 6 Brume Radieuse – EDP 100 ml
3439