Thomas Kosmala Bliss In Paradise – EDP 100 ml

3989 

Thomas Kosmala Bliss In Paradise – EDP 100 ml od kvalitního výrobce Thomas Kosmala lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Thomas Kosmala Bliss In Paradise – EDP 100 ml v současnosti za 3989 Kč.

Katalogové číslo: 5060412110563 Kategorie: , Štítek:

Popis

Thomas Kosmala Bliss In Paradise – EDP 100 ml od kvalitní společnosti Thomas Kosmala je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Thomas Kosmala Bliss In Paradise je orientální unisex vůně inspirovaná přepychem. Vůně evokuje obraz mramorem lemovaného zlatého paláce. Bergamot a šafrán dodávají kouřovému olibanu a labdanu jemnost. Tóny oudu, ambry a kůže z něj dělají výjimečnou esenci, zanechávající za sebou jiskřivou stopu dřevitých tónů a kadidla. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

 

Informace o produktu

  • Značka: Thomas Kosmala
  • EAN: 5060412110563
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, šafrán, olibanum, labdanum”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”agarové dřevo (oud), ambra, kůže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”dřevité tóny, kadidlo”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální, kožená”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Juchtová”}}.  . . . . . . . . .
Thomas Kosmala Bliss In Paradise - EDP 100 ml
Thomas Kosmala Bliss In Paradise – EDP 100 ml
3989