Thierry Mugler Alien – EDP (náplň) 100 ml

2650 

Thierry Mugler Alien – EDP (náplň) 100 ml od přední značky Thierry Mugler je k sehnání u nás za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Thierry Mugler Alien – EDP (náplň) 100 ml cenově vychází na 2650 Kč.

Katalogové číslo: 3439600018073 Kategorie: , Štítek:

Popis

Thierry Mugler Alien – EDP (náplň) 100 ml od značky Thierry Mugler je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny.

Alien-cizinec, bytost přicházející odjinud, žena pocházející z jiného světa, mimo naši všednost. Je odlišná, ale přitom nám blízká. Vyzařuje pozitivní energii, mír a magii. Orientálně-dřevitá vůně, která je nabitá pozitivní energií. Vůně byla uvedena na trh v roce 2005.

 

Informace o produktu

  • Značka: Thierry Mugler
  • EAN: 3439600018073
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”ambra”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jasmín”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”dřevité tóny”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}.  . . . . . . . . .
Thierry Mugler Alien - EDP (náplň) 100 ml
Thierry Mugler Alien – EDP (náplň) 100 ml
2650