The Bluebeards Revenge Bluebeards Revenge Cut Throat Razor – Shavetta na holení

350 

The Bluebeards Revenge Bluebeards Revenge Cut Throat Razor – Shavetta na holení od kvalitního výrobce The Bluebeards Revenge je momentálně za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. The Bluebeards Revenge Bluebeards Revenge Cut Throat Razor – Shavetta na holení právě nyní za bezkonkurenční cenu 350 Kč.

Popis

The Bluebeards Revenge Bluebeards Revenge Cut Throat Razor – Shavetta na holení značky The Bluebeards Revenge je k dostátní teď u nás za super cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Holicí strojek typu shavetta od Bluebeards Revenge je podobný břitvě, ale s tím rozdílem, že je na klasické výměnné čepelky a tak se nemusíte starat o obtahování nebo broušení. Shavetta je vhodná jak do holičství, tak i pro ty, kteří si netroufají na břitvu. Modrá plastová rukojeť je zdobená logem značky. Délka čepele je 11 cm. Dodáváno v plastovém ochranném pouzdře. Anglická firma The Bluebeards Revenge cílí hlavně na mladé muže a rebely. Použití: Klasickou žiletku přehněte v obalu po její délce napůl a zlomte. Obě poloviny pak můžete použít do shavetty. The Bluebeards Revenge Milióny mužů po celém světě sdílejí společný problém – to nezkrotné strniště, které, zdá se, vzdoruje účinku každé břitvy a tupí ostří dokonce i toho nejostřejšího strojku. Přidejte k tomu horu jiných groomingových těžkostí a vzniká tak neustálá každodenní bitva, kterou ani ti nejmužnější z mužů nemohou vyhrát. Existuje opravdu málo věcí horších než je mizérie neadekvátní groomingové rutiny. Naštěstí je tu anglická firma The Bluebeards Revenge, která se zaměřuje právě na tyto potíže.

 

Informace o produktu

  • Značka: The Bluebeards Revenge
  • EAN: 5060196084609
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
The Bluebeards Revenge Bluebeards Revenge Cut Throat Razor - Shavetta na holení
The Bluebeards Revenge Bluebeards Revenge Cut Throat Razor – Shavetta na holení
350