Tangle Teezer Wet Detangler Midnight Black – Kartáč na vlasy s rukojetí

359 

Tangle Teezer Wet Detangler Midnight Black – Kartáč na vlasy s rukojetí od společnosti se zárukou kvality Tangle Teezer , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Tangle Teezer Wet Detangler Midnight Black – Kartáč na vlasy s rukojetí – zboží máme ted u nás za 359 Kč.

Popis

Tangle Teezer Wet Detangler Midnight Black – Kartáč na vlasy s rukojetí od této spolehlivé značky Tangle Teezer , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Získejte tento produkt bezpečně online.

Nová řada kartáčů s rukojetí Tangle Teezer Wet Detangling je určena na rozčesávání mokrých vlasů. Díky ohebným štětinám rozmotá Vaše vlasy bez nepříjemného cuchání a tahání a můžete ho použít bez obav i ve sprše, aniž byste se museli bát vyklouznutí. Ideální pomocník při nanášení šamponů či kondicionérů. Jedním tahem od kořínků až po konečky nanesete Váš přípravek. Kartáč Wet Detangling můžete použít samozřejmě i na suché vlasy. Ohebné štětiny snadno rozčešou jakýkoli typ vlasů. Pomáhá zvýšit objem a lesk vlasů v jednom tahu. bez námahy a tahání rozčeše všechny typy vlasů štětiny snadno kloužou po vlasovém vlákně a uhlazují ho unikátně rozložené štětiny snižují lámavost vlasů vlasy jsou lesklé a na dotek dokonale hebké ergonomická rukojeť zabraňuje vyklouznutí kartáče z ruky TANGLE TEEZER Tangle Teezer funguje jako žádný jiný kartáč či hřeben. Jeho štětiny jsou speciálně rozvrženy a mají ojedinělou schopnost – ohnout se nad zacuchaným místem. Použití kartáče je rychlé a jednoduché a tím se stává česání opravdu příjemné a Vaše vlasy zůstávají konečně tam, kde mají být. Štětiny kartáče Tangle Teezer jsou umístěny blízko u sebe a pomáhají uhlazovat vnější vrstvu vlasové kutikuly. Výsledkem pro Vás jsou zdravé vlasy plné oslnivého lesku.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tangle Teezer
  • EAN: 5060173376215
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Rozčesávací kartáče.  . . . . . . . . .
Tangle Teezer Wet Detangler Midnight Black - Kartáč na vlasy s rukojetí
Tangle Teezer Wet Detangler Midnight Black – Kartáč na vlasy s rukojetí
359