Tangle Teezer Wet Detangler F&F Mint – Kartáč na vlasy s rukojetí

359 

Tangle Teezer Wet Detangler F&F Mint – Kartáč na vlasy s rukojetí od výrobce s mnohaletou tradicí Tangle Teezer lze u nás pořídit za skvělou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Tangle Teezer Wet Detangler F&F Mint – Kartáč na vlasy s rukojetí právě nyní za 359 Kč.

Popis

Tangle Teezer Wet Detangler F&F Mint – Kartáč na vlasy s rukojetí od skvělého a známého výrobce Tangle Teezer je k dostátní teď u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Řada kartáčů Wet Detangler Fine & Fragile z dílny značky Tangle Teezer byla navržena speciálně pro velmi jemné, křehké a poškozené vlasy. Kartáč je vybaven měkkými, pružnými zuby, které umožní snadné rozčesávání. Zároveň je vůči vlasům velmi šetrný a předchází nežádoucímu poškození či lámání. Podporuje také uhlazený vzhled a přirozený lesk vlasů. Ergonomické tvarování umožní velmi snadnou práci. Skvěle se hodí na mokré použití ve sprše, případně za jeho pomocí můžete do vlasů lépe zapracovat kondicionér či masku. vhodný pro použití na mokré vlasy bez námahy a tahání šetrně rozčeše jemné, křehké a poškozené vlasy štětiny snadno kloužou po vlasovém vlákně a uhlazují ho unikátně rozložené štětiny snižují lámavost vlasů vlasy jsou lesklé a na dotek dokonale hebké ergonomická rukojeť zabraňuje vyklouznutí kartáče z ruky a umožňuje velmi snadnou práci TANGLE TEEZER Tangle Teezer funguje jako žádný jiný kartáč či hřeben. Jeho štětiny jsou speciálně rozvrženy a mají ojedinělou schopnost – ohnout se nad zacuchaným místem. Použití kartáče je rychlé a jednoduché a tím se stává česání opravdu příjemné a Vaše vlasy zůstávají konečně tam, kde mají být. Štětiny kartáče Tangle Teezer jsou umístěny blízko u sebe a pomáhají uhlazovat vnější vrstvu vlasové kutikuly. Výsledkem pro Vás jsou zdravé vlasy plné oslnivého lesku.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tangle Teezer
  • EAN: 5060630040611
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Rozčesávací kartáče.  . . . . . . . . .
Tangle Teezer Wet Detangler F&F Mint - Kartáč na vlasy s rukojetí
Tangle Teezer Wet Detangler F&F Mint – Kartáč na vlasy s rukojetí
359