Tangle Teezer Compact Styler Rose Gold Ivory – Kartáč na vlasy

335 

Tangle Teezer Compact Styler Rose Gold Ivory – Kartáč na vlasy od skvělého výrobce Tangle Teezer je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Tangle Teezer Compact Styler Rose Gold Ivory – Kartáč na vlasy výhodně za cenu 335 Kč.

Popis

Tangle Teezer Compact Styler Rose Gold Ivory – Kartáč na vlasy od dodavatele s dobrým jménem Tangle Teezer je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Tangle Teezer je profesionální kartáč, který je ideální k česání všech typů vlasů (za sucha i mokra) bez tahání a zbytečného trhání. Tangle Teezer je doporučován předními vlasovými stylisty, získal nespočet ocenění a k dostání je v nejlepších salonech celého světa. “Zázračný” kartáč Tangle Teezer padne perfektně do každé ruky a během malé chvíle jemně a bez námahy rozčeše i ty nejzacuchanější vlasy (i za mokra). Zabraňuje lámání a třepení konečků vlasů a obnovuje jejich přirozenou pružnost a lesk. Bezbolestné rozčesávání uvítají s nadšením hlavně děti!Kartáč je vhodný i na prodloužené vlasy! Tangle Teezer Tangle Teezer funguje jako žádný jiný kartáč či hřeben. Jeho štětiny jsou speciálně rozvrženy a mají ojedinělou schopnost – ohnout se nad zacuchaným místem. Použití kartáče je rychlé a jednoduché a tím se stává česání opravdu příjemné a Vaše vlasy zůstávají konečně tam, kde mají být. Štětiny kartáče Tangle Teezer jsou umístěny blízko u sebe a pomáhají uhlazovat vnější vrstvu vlasové kutikuly. Výsledkem pro Vás jsou zdravé vlasy plné oslnivého lesku.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tangle Teezer
  • EAN: 5060173373979
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Rozčesávací kartáče.  . . . . . . . . .
Tangle Teezer Compact Styler Rose Gold Ivory - Kartáč na vlasy
Tangle Teezer Compact Styler Rose Gold Ivory – Kartáč na vlasy
335