Tailor´s Tonic With Coffee and Menthol 250ml – Tonic na stimulaci pokožky

356 

Tailor´s Tonic With Coffee and Menthol 250ml – Tonic na stimulaci pokožky zboží dodává Tailor´s je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Tailor´s Tonic With Coffee and Menthol 250ml – Tonic na stimulaci pokožky za výhodnou cenu 356 Kč.

Katalogové číslo: 7640153993540 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Tailor´s Tonic With Coffee and Menthol 250ml – Tonic na stimulaci pokožky od skvělého a známého výrobce Tailor´s – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny.

Obsahuje kofein na prokrvení pokožky hlavy a mentol pro svěží pocit. Použití: vlasy rozdělte na cestičky a aplikujte přímo na pokožku hlavy. Jemně vmasírujte a již neoplachujte. Tailor´s Made Grooming Švýcarská kosmetika pro muže se zrodila v roce 2015, když se skupinka přátel zamýšlela nad principy, které by vedly k vytvoření nových ošetřujících a stylingových produktů pro opravdové muže. Zručnost spojená s vášní, inovací a vysokou kvalitou – atributy, které jsou součástí každodenního kadeřnického života a reprezentujícího dnešního moderního muže. Ošetřující a stylingové produkty byly speciálně navrženy pro potřeby mužských vlasů. Výživné látky a obal jsou ve vysoké kvalitě, produkty a desing propůjčují tradičnímu kadeřnickému řemeslu moderní tvar. Pokud je něco Tailor´s, musí to být pro skutečné muže.

 

Informace o produktu

  • Značka: Tailor´s
  • EAN: 7640153993540
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Pro muže.  . . . . . . . . .
Tailor´s Tonic With Coffee and Menthol 250ml - Tonic na stimulaci pokožky
Tailor´s Tonic With Coffee and Menthol 250ml – Tonic na stimulaci pokožky
356