Subrína Lightener Master 500g – Melír na vlasy

379 

Subrína Lightener Master 500g – Melír na vlasy od známého předního výrobce Subrína . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Subrína Lightener Master 500g – Melír na vlasy za super cenu 379 Kč.

Katalogové číslo: 4260728411045 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Subrína Lightener Master 500g – Melír na vlasy od známé kvalitní značky Subrína je k dostání levně a pohodlně online. Rychlý a bezpečný nákup u nás.

Melírovací přípravek dokáže zesvětlit barevný odstín až o 7 tónů v závislosti na výchozím stavu vlasů. Lze s ním vytvořit nádherné bílé či platinové tóny. Vhodný k prosvětlení celé délky vlasů či jednotlivých pramenů. Mimořádně šetrné složení snižuje výskyt alergických reakcí při vdechování přípravku během práce. Výsledkem zesvětlování jsou vlasy stále zdravé a silné a bez výskytu nežádoucích žlutých odstínů. Použití: Přípravek se používá spolu s oxidačním krémem Subrína Professional Developer, který není součástí balení. Subrína Professional Developer je nabízen v různých intenzitách: 1,9 % (6,3 VOL.) – doporučen pro mírné zesvětlení a melíry (pro odstíny 2-9) 3% (10 VOL.) – doporučen pro melíry a výraznější zesvětlení (pro odstíny 2-8) 6% (20 VOL.) – doporučen pro melíry a výraznější zesvětlení (pro odstíny 2-7) 9% (30 VOL.) – doporučen pro velmi tmavé barvy vlasů (pro odstíny 2-3) 12% (40 VOL.) – nedoporučen Přípravek míchejte v poměru 1 podíl pudru : 2 podílům peroxidu. Po aplikaci na suché vlasy (nikoliv na pokožku hlavy) nechejte působit 15-60 minut v závislosti na požadovaném výsledku. Poté důkladně opláchněte vodou a pokračujte v umytí šamponem. SUBRÍNA PROFESSIONAL Producentem značky SUBRINA PROFESSIONAL je slovinská společnost ILIRIJA sídlící v Ljubljani, která vznikla již roku 1908 jako výrobce čistících prostředků na kůži a obuv. Později však začala vyrábět vlasovou kosmetiku jak pro profesionální kadeřníky, tak i pro jejich zákazníky. Firma dbá na vysokou kvalitu svých výrobků a také na maximální ekologičnost. Subrína se také chlubí nulovou přítomností škodlivých látek ve svých výrobcích, jako jsou parabeny nebo uvolňovače formaldehydu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Subrína
  • EAN: 4260728411045
  • Další vlastnosti: Objem 500 g.  . . . . . . . . .
Subrína Lightener Master 500g - Melír na vlasy
Subrína Lightener Master 500g – Melír na vlasy
379