Subrína Care Keratin Foam 150ml – Výživná pěna na vlasy

323 

Subrína Care Keratin Foam 150ml – Výživná pěna na vlasy s pečetí kvality od Subrína je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Subrína Care Keratin Foam 150ml – Výživná pěna na vlasy – nyní získáte od 323 Kč.

Popis

Subrína Care Keratin Foam 150ml – Výživná pěna na vlasy zboží dodává Subrína je k dostání výhodně. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Bezoplachová keratinová péče o poškozené, suché a unavené vlasy bez známek života. Napomáhá opravit rozpadlá keratinová spojení ve vlasech a tím obnovuje a posiluje jejich strukturu. Vlasům navrací chybějící lesk, jemnost a sílu. Obsahuje také pšeničný protein, který přispívá ke zdravé elasticitě vlasů. Použití: Aplikujte na umyté, ručníkem vysušené vlasy, neoplachujte. SUBRINA PROFESSIONAL Producentem značky SUBRINA PROFESSIONAL je slovinská společnost ILIRIJA sídlící v Ljubljani, která vznikla již roku 1908 jako výrobce čistících prostředků na kůži a obuv. Později však začala vyrábět vlasovou kosmetiku jak pro profesionální kadeřníky, tak i pro jejich zákazníky. Firma dbá na vysokou kvalitu svých výrobků a také na maximální ekologičnost. Subrína se také chlubí nulovou přítomností škodlivých látek ve svých výrobcích, jako jsou parabeny nebo uvolňovače formaldehydu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Subrína
  • EAN: 6175
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Typ vlasů Poškozený vlas.  . . . . . . . . .
Subrína Care Keratin Foam 150ml - Výživná pěna na vlasy
Subrína Care Keratin Foam 150ml – Výživná pěna na vlasy
323