Subrína Care Hydro Conditioner 1000ml – Hydratační kondicionér

389 

Subrína Care Hydro Conditioner 1000ml – Hydratační kondicionér od skvělého výrobce Subrína . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Subrína Care Hydro Conditioner 1000ml – Hydratační kondicionér ve výhodné ceně 389 Kč.

Katalogové číslo: 4260446015495 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Subrína Care Hydro Conditioner 1000ml – Hydratační kondicionér od spolehlivého výrobce Subrína je k dostání teď opravdu levně. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Kondicionér napomáhá ve vlasech udržet správnou hydrataci, usnadňuje jejich rozčesávání a přispívá k větší pružnosti a elasticitě. Aktivní složky: Kyselina hyaluronová – navrací suchým a poškozeným vlasům vitalitu a zdravý vzhled, postará se o potřebnou dávku hydratace. Glycerin – s významnými hydratačními a regeneračními účinky Použití: Aplikujte na umyté, lehce ručníkem vysušené vlasy. Rozčesejte, nechejte působit několik minut a poté důkladně opláchněte. Pro maximální účinek doporučujeme umytí vlasů šamponem ze stejné produktové řady Care Hydro. SUBRINA PROFESSIONAL Producentem značky SUBRINA PROFESSIONAL je slovinská společnost ILIRIJA sídlící v Ljubljani, která vznikla již roku 1908 jako výrobce čistících prostředků na kůži a obuv. Později však začala vyrábět vlasovou kosmetiku jak pro profesionální kadeřníky, tak i pro jejich zákazníky. Firma dbá na vysokou kvalitu svých výrobků a také na maximální ekologičnost. Subrína se také chlubí nulovou přítomností škodlivých látek ve svých výrobcích, jako jsou parabeny nebo uvolňovače formaldehydu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Subrína
  • EAN: 4260446015495
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Normální vlas.  . . . . . . . . .
Subrína Care Hydro Conditioner 1000ml - Hydratační kondicionér
Subrína Care Hydro Conditioner 1000ml – Hydratační kondicionér
389