Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Plus Red

3087 

Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Plus Red od spolehlivého výrobce Solis je k dispizici za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Plus Red levně za 3087 Kč.

Popis

Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Plus Red od tohoto skvělého výrobce Solis , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Profesionální fén na vlasy Solis Swiss Perfection Plus v lesklé černé barvě efektivně suší vlasy k dokonalosti s o 50% vyšším tlakem vzduchu a o 40% větším průtokem vzduchu než běžné fény. Vysuší tak Vaše vlasy rychle a šetrně. Vysoušeč navíc má Smart Sllencer, což znamená, že je fén nejen rychlý, ale i tichý. Optimální nastavení pro Vaše vlasy zajistí možnost výběru ze třech teplotních stupňů a dvou rychlostí proudění vzduchu. Tlačítko studeného vzduchu zajistí přirozenou fixaci Vašeho účesu. Ergonomická rukojeť padne do každé ruky a otočný kabel zajistí snadné použití. Očko na konci rukojeti zajistí snadné uložení. Součástí je koncentrátor, který umožňuje snadné sušení jednotlivých pramenů vlasů. Díky iontové a turmalínové, keramické technologii budou Vaše vlasy lesklé a hladké. Odnímatelný filtr zajistí snadné čištění.

 

Informace o produktu

  • Značka: Solis
  • EAN: 7611210968498
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Plus Red
Solis Fén na vlasy Swiss Perfection Plus Red
3087