Solis Fén na vlasy Light & Strong Pink

2131 

Solis Fén na vlasy Light & Strong Pink od společnosti s předním postavením na trhu Solis je k dostání teď opravdu levně. Pořiďte si tento produkt bezpečně online. Solis Fén na vlasy Light & Strong Pink levně za 2131 Kč.

Popis

Solis Fén na vlasy Light & Strong Pink od dodavatele se skvělou pověstí Solis je k dispizici za skvělou cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte.

Vysoušeč vlasů Solis Light Strong v růžové barvě zaujme svou nízkou hmotností 420 gramů, výrazně vyšším tlakem a výkonem vzduchu než u běžných vysoušečů. Vybírat můžete ze tří teplotních nastavení podle toho, co Vám bude nejlépe vyhovovat. Iontová technologie, kterou tento fén na vlasy má poskytuje kratší dobu vysoušení, zdravější a lesklé vlasy. Aby se vlasy teplem nepoškodily, zabraňuje v tom ochrana proti přehřátí. Tlačítko chlazení zafixuje Váš účes. Díky ergonomické rukojeti se fén na vlasy Light Strong dobře drží a je vhodný pro leváky i praváky. Zadní mřížka je odnímatelná a umožní tak snadné čištění. Součástí je koncentrátor pro lepší rozložení tepla.

 

Informace o produktu

  • Značka: Solis
  • EAN: 7611210969457
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Solis Fén na vlasy Light & Strong Pink
Solis Fén na vlasy Light & Strong Pink
2131