Solis Fén na vlasy Fast Dry Black

2041 

Solis Fén na vlasy Fast Dry Black od tohoto skvělého výrobce Solis lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online. Solis Fén na vlasy Fast Dry Black , produkt koupíte ted u nás za 2041 Kč.

Popis

Solis Fén na vlasy Fast Dry Black od přední značky Solis je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Fén na vlasy Solis Fast Dry v lesklé černé barvě je vybaven profesionálním motorem na střídavý proud a poskytuje tak až o 50% vyšší sušící výkon ve srovnání s jinými fény. Funkce studeného vzduchu ochladí Vaše vlasy během okamžiku a působí tak, jako přírodní lak na vlasy. Iontová technologie dodává vlasům pružnost a umožňuje rychlejší vysušení. Vybírat můžete ze tří teplotních stupňů a třech rychlostí vysoušení. Fén je opatřen ochranou proti přehřátí. Nedojde tak k poškození vlasů. Díky ergonomické rukojeti a vhodně umístěným tlačítkům je fén vhodný pro leváky i praváky.

 

Informace o produktu

  • Značka: Solis
  • EAN: 7611210969051
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Solis Fén na vlasy Fast Dry Black
Solis Fén na vlasy Fast Dry Black
2041