Sisley Zklidňující krém (Restorative Facial Cream) 50 ml

2509 

Sisley Zklidňující krém (Restorative Facial Cream) 50 ml od výrobce s dobrým jménem Sisley je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Sisley Zklidňující krém (Restorative Facial Cream) 50 ml v současnosti pořídíte za cenu 2509 Kč.

Popis

Sisley Zklidňující krém (Restorative Facial Cream) 50 ml od této značky Sisley je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Krém efektivně zklidňuje podrážděnou pleť. Obsahuje vysoký podíl bambuckého másla pro rychlou obnovu pokožky. Lze použít jako zklidňující péči po opalování na obličej a krk, nebo po jakékoliv venkovní aktivitě pro zmírnění vlivu vnějších agresorů. Zklidňující krém představuje rychlou pomoc pro podrážděnou pleť pro celou rodinu. Vhodné pro všechny typy pleti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sisley
  • EAN: 3473311218001
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Sisley Zklidňující krém (Restorative Facial Cream) 50 ml
Sisley Zklidňující krém (Restorative Facial Cream) 50 ml
2509