Sisley Soir D´Orient – EDP 50 ml

3169 

Sisley Soir D´Orient – EDP 50 ml od výrobce se skvělou pověstí Sisley je momentálně za bezkonkurenční cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Sisley Soir D´Orient – EDP 50 ml ve slevě pouze nyní za 3169 Kč.

Katalogové číslo: 3473311963208 Kategorie: , Štítek:

Popis

Sisley Soir D´Orient – EDP 50 ml od skvělého a známého výrobce Sisley je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Soir D´Orient od značky Sisley je orientální vůně pro ženy. Hlavu tvoří íránská pryskyřice galbanum, šafrán a bergamot. V srdci se snoubí akordy černého pepř, turecké růže a pelargonie. Kompozici uzavírá kadidlo, pačuli a santalové dřevo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sisley
  • EAN: 3473311963208
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”50 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Orientální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, šafrán, galbanum”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , santalové dřevo, kadidlo”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”pelargonie (geranium), turecká růže, černý pepř”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”orientální”}}.  . . . . . . . . .
Sisley Soir D´Orient - EDP 100 ml
Sisley Soir D´Orient – EDP 50 ml
3169