Sinergy Cosmetics Sinergy Zen Protective After Color Shampoo 1000ml – Šampon po barvení

365 

Sinergy Cosmetics Sinergy Zen Protective After Color Shampoo 1000ml – Šampon po barvení od výrobce s dobrým jménem Sinergy Cosmetics je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Sinergy Cosmetics Sinergy Zen Protective After Color Shampoo 1000ml – Šampon po barvení – cena 365 Kč.

Katalogové číslo: 8033745723936 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Zen Protective After Color Shampoo 1000ml – Šampon po barvení od našeho známého výrobce Sinergy Cosmetics je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Ochranný šampon vhodný k pravidelnému ošetření pro zachování intenzity a krásy barvených vlasů. Skvěle sjednocuje povrch vlasových vláken, zajistí zachování maximálního lesku a nabízí antioxidační účinek. Aktivní složky: Ananas – s vysokým obsahem vitamínů A, B, C, minerálních solí, draslíku a manganu. Brání působení volných radikálu a předchází vypadávaní vlasů. Má antioxidační účinek. Papája – zdroj vitamínu C, karotenu, selenu, draslíku, hořčíku, vápníku a dalších prospěšných látek, které poskytují vlasům hedvábnou jemnost a lesk. Taktéž z vlasů odstraňuje zbytky chemických látek, obnovuje je a zabraňuje tvorbě lupů a nadměrného kožního mazu. Passion fruit – bohaté na vitamín A a C, železo, draslík, sacharidy či bílkoviny. Uchovává ve vlasech kolagen a elastin, udržuje je přirozeně hydratované. Zabraňuje působení volných radikálů a případnému vypadávání vlasů. Mango – s významným podílem beta-karotenu, vitamínů A, B3, C, draslíku, fosforu či minerálních solí. Pozitivně působí zejména na pokožku hlavy, kterou udržují přirozeně zdravou. Podporuje tvorbu kolagenu a zajistí kondicionační účinek. SINERGY COSMETICS Společnost Sinergy Cosmetics je dnes nejen v Itálii synonymem lídra ve vývoji profesionální vlasové kosmetiky, která zároveň ctí hodnoty krásy, zdraví a respektu k přírodě. A nejspíše je to právě tím, že vznikla na rodinné farmě obklopené vinicemi a olivovými háji. Díky veliké podpoře partnerů firma rostla o další a další řady produktů, které nabízí dokonalou péči všem typům vlasů i vlasové pokožky, a to za použití pečlivě vybíraných a testovaných přírodních složek.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745723936
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada Sinergy Zen.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Zen Protective After Color Shampoo 1000ml - Šampon po barvení
Sinergy Cosmetics Sinergy Zen Protective After Color Shampoo 1000ml – Šampon po barvení
365