Sinergy Cosmetics Sinergy Y5.1 Anti-Yellow Revitalizing Shampoo 1000ml – Šampon na žluté pigmenty

395 

Sinergy Cosmetics Sinergy Y5.1 Anti-Yellow Revitalizing Shampoo 1000ml – Šampon na žluté pigmenty od našeho výrobce Sinergy Cosmetics je právě teď za super cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Sinergy Cosmetics Sinergy Y5.1 Anti-Yellow Revitalizing Shampoo 1000ml – Šampon na žluté pigmenty za výhodnou cenu 395 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721710 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Y5.1 Anti-Yellow Revitalizing Shampoo 1000ml – Šampon na žluté pigmenty od známého předního výrobce Sinergy Cosmetics je k dostání levně a pohodlně online. Udělejte si radost nákupem u nás online.

Šampon s obsahem fialových pigmentů a výtažků z borůvek a lněného semínka účinně eliminuje nežádoucí žluté tóny v blond barvených a zesvětlených vlasech. Aktivní složky: Výtažek z borůvek – silný antioxidant s obsahem vitaminů, který se stará o zdraví vlasové pokožky i vlasů. Poskytuje jim lesk, ošetřuje roztřepené konečky a podporuje jejich regeneraci a růst. Lněný olej – bohatý na vitamin F a Omega 6 a Omega 3, které vlasy chrání a starají se o jejich hedvábnou jemnost. Čistě fialové pigmenty Y LINE OD SINERGY COSMETICS Řada produktů Y značky Sinergy je speciálně tvořena pro nejrůznější typy ošetřovaných vlasů. Společnost si nezakládá pouze na výběru těch nejlepších přísad a surovin přírodního původu pro své výrobky, ale vysoké nároky klade taktéž na zpracování těchto složek. Výsledkem je maximální kvalita a dokonalý účinek, a to vše společně s absolutním respektem k životnímu prostředí i člověku a jeho zdraví.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721710
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Blond vlasy. Řada Sinergy Y.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Y5.1 Anti-Yellow Revitalizing Shampoo 1000ml - Šampon na žluté pigmenty
Sinergy Cosmetics Sinergy Y5.1 Anti-Yellow Revitalizing Shampoo 1000ml – Šampon na žluté pigmenty
395