Sinergy Cosmetics Sinergy Y4.1 Keratin Reconstruction Shampoo 500ml – Rekonstrukční šampon s keratinem

380 

Sinergy Cosmetics Sinergy Y4.1 Keratin Reconstruction Shampoo 500ml – Rekonstrukční šampon s keratinem od výrobce se skvělou pověstí Sinergy Cosmetics lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Sinergy Cosmetics Sinergy Y4.1 Keratin Reconstruction Shampoo 500ml – Rekonstrukční šampon s keratinem aktuálně zrovna za 380 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721345 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Y4.1 Keratin Reconstruction Shampoo 500ml – Rekonstrukční šampon s keratinem zboží dodává Sinergy Cosmetics je k dostání online za výhodnout cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Vysoce intenzivní regenerační šampon s obsahem keratinu zajistí hloubkovou výživu vlasového vlákna, jeho regeneraci a vitalitu. Vlasy zůstávají zdravé, příjemně hebké a chráněné před okolními vlivy. Pro maximální účinek je vhodné po umytí vlasů pokračovat dalšími produkty ze stejné řady. Aktivní složky: Hydrolyzovaný keratin extrahovaný z kukuřice, pšenice, rýže a ječmene – složka bohatá na vitaminové komplexy a oligoelementy, které tvoří základní strukturu vlasů. Dokonale regeneruje, obnovuje a vyživuje, poskytuje velkou dávku hydratace a také ochrany. Hydrolyzované nízkomolekulární bílkoviny obilí – vytvoří na vlasech ochranný film, zároveň dodávají hydrataci a přirozený objem. Kořen ředkvičky – skvělý antioxidant, působí proti volným radikálům, chrání a čistí pokožku hlavy, má antimikrobiální účinek. Y LINE OD SINERGY COSMETICS Řada produktů Y značky Sinergy je speciálně tvořena pro nejrůznější typy ošetřovaných vlasů. Společnost si nezakládá pouze na výběru těch nejlepších přísad a surovin přírodního původu pro své výrobky, ale vysoké nároky klade taktéž na zpracování těchto složek. Výsledkem je maximální kvalita a dokonalý účinek, a to vše společně s absolutním respektem k životnímu prostředí i člověku a jeho zdraví.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721345
  • Další vlastnosti: Objem 500 ml. Typ vlasů Poškozený vlas. Řada Sinergy Y.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Y4.1 Keratin Reconstruction Shampoo 500ml - Rekonstrukční šampon s keratinem
Sinergy Cosmetics Sinergy Y4.1 Keratin Reconstruction Shampoo 500ml – Rekonstrukční šampon s keratinem
380