Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.1 Volumizing Shampoo 1000ml – Objemový šampon

325 

Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.1 Volumizing Shampoo 1000ml – Objemový šampon od tohoto předního výrobce Sinergy Cosmetics je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.1 Volumizing Shampoo 1000ml – Objemový šampon aktuálně výhodně za 325 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721130 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.1 Volumizing Shampoo 1000ml – Objemový šampon od kvalitní společnosti Sinergy Cosmetics je momentálně ve výhodné akci. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Šampon z produktové řady určené pro jemné, zplihlé a unavené vlasy bez života. Poskytne okamžitý objem, posílí strukturu vlasů od samotných kořínků a dodá jim chybějící energii a vitalitu. Zároveň vlasy skvěle hydratuje, čistí, dodá jim přirozený lesk a jako bonus zajistí rovnováhu vlasové pokožce. Pro získání maximálního účinku je vhodné po umytí vlasů pokračovat dalšími produkty ze stejné řady. Aktivní složky: Výtažek z artyčoku – stimuluje vlasovou pokožku. Je bohatý na vitaminy A, B, C, fosfor a řadu minerálů, které zajistí vlasům pružnost, sílu a ochranu. Výtažek z kaštanu koňského – vlasy posiluje, dodává jim vitalitu a elasticitu. Y LINE OD SINERGY COSMETICS Řada produktů Y značky Sinergy je speciálně tvořena pro nejrůznější typy ošetřovaných vlasů. Společnost si nezakládá pouze na výběru těch nejlepších přísad a surovin přírodního původu pro své výrobky, ale vysoké nároky klade taktéž na zpracování těchto složek. Výsledkem je maximální kvalita a dokonalý účinek, a to vše společně s absolutním respektem k životnímu prostředí i člověku a jeho zdraví.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721130
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Jemný vlas. Řada Sinergy Y.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.1 Volumizing Shampoo 1000ml - Objemový šampon
Sinergy Cosmetics Sinergy Y3.1 Volumizing Shampoo 1000ml – Objemový šampon
325