Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Regulating Shampoo 1000ml – Šampon na mastný vlas

390 

Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Regulating Shampoo 1000ml – Šampon na mastný vlas od společnosti Sinergy Cosmetics lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Regulating Shampoo 1000ml – Šampon na mastný vlas – nyní získáte od 390 Kč.

Katalogové číslo: 8033745722090 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Regulating Shampoo 1000ml – Šampon na mastný vlas od výrobce s dlouholetou historií Sinergy Cosmetics je nyní k dostání výhodně za super cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Šampon bohatý na přírodní složky napomáhá regulovat a normalizovat nadměrnou tvorbu mazu ve vlasové pokožce. Pro posílení účinku je vhodné následné použití bezoplachového tonika ze stejné produktové řady. Aktivní složky: Citrus limonový – postará se o protizánětlivý a antibakteriální efekt. Zároveň pokožku hlavy skvěle čistí, osvěžuje a tonizuje. Olivovník evropský – vysoce vyživující, hydratační a ochranná složka. Posiluje vlasové vlákno od samotného kořínku, zabraňuje nadměrné tvorbě mazu a lupů. Výsledkem zůstává zdravá pokožka a příjemně hebký a lesklý vlas. Síra – minerální látka nabízí dokonalou detoxikaci a protizánětlivý účinek. Hloubkově čistí vlasovou pokožku, přináší prevenci a zároveň léči kožní problémy. TREATMENT LINE OD SINERGY COSMETICS Léčebná řada vlasové kosmetiky Sinergy je cílená na problémy s lupy a nadměrným padáním vlasů. Produkty vznikly během nejmodernějšího vědeckého a technologického výzkumu, jehož výsledkem je kombinace použitých aktivních látek, které se dokonale starají o prevenci a účinně řeší všechny abnormality.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745722090
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Mastný vlas. Řada Sinergy Treatment.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Regulating Shampoo 1000ml - Šampon na mastný vlas
Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Regulating Shampoo 1000ml – Šampon na mastný vlas
390