Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Regulating Phial 10 x 8ml – Ampule na mastný vlas

540 

Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Regulating Phial 10 x 8ml – Ampule na mastný vlas od této skvělé značky Sinergy Cosmetics je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Regulating Phial 10 x 8ml – Ampule na mastný vlas – nyní nakoupíte za 540 Kč.

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Regulating Phial 10 x 8ml – Ampule na mastný vlas zboží dodává Sinergy Cosmetics lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

Sada bezoplachových ampulí reguluje nadměrnou tvorbu kožního mazu ve vlasové pokožce. Kombinace přírodních složek poskytuje dermopurifikační a čistící efekt. Aktivní složky: Citrus limonový – postará se o protizánětlivý a antibakteriální účinek. Zároveň pokožku hlavy skvěle čistí, osvěžuje a tonizuje. Olivovník evropský – vysoce vyživující, hydratační a ochranná složka. Posiluje vlasové vlákno od samotného kořínku, zabraňuje nadměrné tvorbě mazu a lupů. Výsledkem zůstává zdravá pokožka a příjemně hebký a lesklý vlas. Síra – minerální látka nabízí dokonalou detoxikaci a je protizánětlivá. Hloubkově čistí vlasovou pokožku, přináší prevenci a zároveň léči kožní problémy. Použití: V prvním týdnu alespoň 2x umyjte vlasy šamponem Treatment Regulating. Po umytí aplikujte obsah ampulky do vlasové pokožky. Ostatní dny nanášejte obsah ampule i bez předchozího mytí. Po intenzivním prvním týdnu pokračujete s aplikací pouze po umytí vlasů šamponem. TREATMENT LINE OD SINERGY COSMETICS Léčebná řada vlasové kosmetiky Sinergy je cílená na problémy s lupy a nadměrným padáním vlasů. Produkty vznikly během nejmodernějšího vědeckého a technologického výzkumu, jehož výsledkem je kombinace použitých aktivních látek, které se dokonale starají o prevenci a účinně řeší všechny abnormality.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 5707
  • Další vlastnosti: Objem 10 x 8 ml. Typ vlasů Mastný vlas. Řada Sinergy Treatment.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Regulating Phial 10 x 8ml - Ampule na mastný vlas
Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Regulating Phial 10 x 8ml – Ampule na mastný vlas
540