Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Purifying Phial 10 x 8ml – Ampule proti lupům

540 

Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Purifying Phial 10 x 8ml – Ampule proti lupům od tohoto skvělého výrobce Sinergy Cosmetics je k dostání za výborné peníze. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Purifying Phial 10 x 8ml – Ampule proti lupům právě nyní za bezkonkurenční cenu 540 Kč.

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Purifying Phial 10 x 8ml – Ampule proti lupům od skvělé a známé značky Sinergy Cosmetics je k dostání levně a pohodlně online. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online.

Sada bezoplachových ampulí zajistí vynikající antimikrobiální a čistící účinek. Kombinace obsažených látek napomáhá léčit příčiny suchých i mastných lupů. Pro maximální efekt je vhodné použití i dalších produktů ze stejné řady. Aktivní složky: Piroctone Olamine – látka s vysoce antibakteriálními a protizánětlivými vlastnostmi. Pyrithion zinečnatý – prokazatelně vyrovnává nadměrnou tvorbu kožního mazu, taktéž působí antibakteriálně a antimikrobiálně. Cimbazol – účinně zabraňuje tvorbě suchých i mastných lupů. Kopřiva dvoudomá – poskytuje čistící a protizánětlivý efekt. Použití: V prvním týdnu alespoň 2x umyjte vlasy šamponem Treatment Purifying. Po umytí aplikujte obsah ampulky do vlasové pokožky. Ostatní dny nanášejte obsah ampule i bez předchozího mytí. Po intenzivním prvním týdnu pokračujete s aplikací pouze po umytí vlasů šamponem. TREATMENT LINE OD SINERGY COSMETICS Léčebná řada vlasové kosmetiky Sinergy je cílená na problémy s lupy a nadměrným padáním vlasů. Produkty vznikly během nejmodernějšího vědeckého a technologického výzkumu, jehož výsledkem je kombinace použitých aktivních látek, které se dokonale starají o prevenci a účinně řeší všechny abnormality.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 5702
  • Další vlastnosti: Objem 10 x 8 ml. Typ vlasů Proti lupům. Řada Sinergy Treatment.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Purifying Phial 10 x 8ml - Ampule proti lupům
Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Purifying Phial 10 x 8ml – Ampule proti lupům
540