Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Energyzing Phial 10 x 8ml – Ampule proti padání vlasů

540 

Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Energyzing Phial 10 x 8ml – Ampule proti padání vlasů od společnosti se zárukou kvality Sinergy Cosmetics lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Energyzing Phial 10 x 8ml – Ampule proti padání vlasů výhodně za cenu 540 Kč.

Katalogové číslo: 8033745722038 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Energyzing Phial 10 x 8ml – Ampule proti padání vlasů od výrobce s mnohaletou tradicí Sinergy Cosmetics , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Sada bezoplachových ampulí účinně potlačuje nadměrné vypadávání vlasů. Kombinace aktivních složek vlasovou pokožku dokonale čistí, stimuluje a podporuje růst nových vlasů. Aktivní složky: Bříza – nabízí vynikající dermopurifikační efekt, snižuje množství kožního mazu, čistí vlasovou pokožku a zajistí vhodné podmínky k růstu nových vlasů. Mentol a šalvěj – kombinace s velmi silným antioxidačním a antiseptickým účinkem. Vlasovou pokožku čistí a zároveň zanechává příjemný svěží pocit. Rozmarýn – další z řady látek se skvělými antimikrobiálními, antioxidačními, antiseptickými a tonizačními vlastnostmi. Příznivě ovlivňuje proces obnovy pokožky. Chilli paprička – vyživuje kořínky vlasů a zamezuje jejich vypadávání. Arnica – stimuluje vlasové cibulky, čímž působí na růst vlasů. Zároveň vyživuje vlasovou pokožku. Kopřiva dvoudomá – poskytuje čistící a protizánětlivý účinek. Použití: V prvním týdnu alespoň 2x umyjte vlasy šamponem Treatment Energyzing. Po umytí aplikujte obsah ampulky do vlasové pokožky. Ostatní dny nanášejte obsah ampule i bez předchozího mytí. Po intenzivním prvním týdnu pokračujete s aplikací pouze po umytí vlasů šamponem. TREATMENT LINE OD SINERGY COSMETICS Léčebná řada vlasové kosmetiky Sinergy je cílená na problémy s lupy a nadměrným padáním vlasů. Produkty vznikly během nejmodernějšího vědeckého a technologického výzkumu, jehož výsledkem je kombinace použitých aktivních látek, které se dokonale starají o prevenci a účinně řeší všechny abnormality.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745722038
  • Další vlastnosti: Objem 10 x 8 ml. Typ vlasů Proti padání. Řada Sinergy Treatment.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Energyzing Phial 10 x 8ml - Ampule proti padání vlasů
Sinergy Cosmetics Sinergy Treatment Energyzing Phial 10 x 8ml – Ampule proti padání vlasů
540