Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Hair Elixir 50ml – Vlasový elixír s arganovým olejem

380 

Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Hair Elixir 50ml – Vlasový elixír s arganovým olejem od přední společnosti Sinergy Cosmetics je k dostání teď opravdu levně. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Hair Elixir 50ml – Vlasový elixír s arganovým olejem – nakoupíte u nás nyní za 380 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721284 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Hair Elixir 50ml – Vlasový elixír s arganovým olejem od dodavatele se skvělou pověstí Sinergy Cosmetics je k dostátní teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Bezoplachový elixír bohatý na arganový olej je skutečným zdrojem krásy, zdraví a vitality pro každý typ vlasů. Intenzivně je vyživuje, navrací jim ztracený elán, poskytuje ochranu, prodlužuje životnost barvy a zabraňuje nežádoucímu krepatění. Vlasy nemastí a nezatěžuje. Použití: Nanášejte olej do umytých vlasů. Množství je nutno přízpůsobit délce a struktuře vašich vlasů. POTION D’OR LINE OD SINERGY COSMETICS O arganovém oleji se pro jeho mnohé příznivé účinky často hovoří jako o tekutém zlatě. Své místo již dlouhou dobu zaujímá mimo jiné i v péči o vlasy, které dokonale vyživuje, chrání a zamezuje jejich krepatění. A právě tento elixír krásy a mládí prostupuje všemi produkty z řady Potion d’or.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721284
  • Další vlastnosti: Objem 50 ml. Typ vlasů Letní řada. Řada Sinergy Potion D’Or.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D'Or Hair Elixir 50ml - Vlasový elixír s arganovým olejem
Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Hair Elixir 50ml – Vlasový elixír s arganovým olejem
380