Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Hair Elixir 100ml – Vlasový elixír s arganovým olejem

550 

Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Hair Elixir 100ml – Vlasový elixír s arganovým olejem od tohoto výrobce Sinergy Cosmetics – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Hair Elixir 100ml – Vlasový elixír s arganovým olejem aktuálně za super cenu 550 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721260 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Hair Elixir 100ml – Vlasový elixír s arganovým olejem od této spolehlivé značky Sinergy Cosmetics – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Bezoplachový elixír bohatý na arganový olej je skutečným zdrojem krásy, zdraví a vitality pro každý typ vlasů. Intenzivně je vyživuje, navrací jim ztracený elán, poskytuje ochranu, prodlužuje životnost barvy a zabraňuje nežádoucímu krepatění. Vlasy nemastí a nezatěžuje. Použití: Nanášejte olej do umytých vlasů. Množství je nutno přízpůsobit délce a struktuře vašich vlasů. POTION D’OR LINE OD SINERGY COSMETICS O arganovém oleji se pro jeho mnohé příznivé účinky často hovoří jako o tekutém zlatě. Své místo již dlouhou dobu zaujímá mimo jiné i v péči o vlasy, které dokonale vyživuje, chrání a zamezuje jejich krepatění. A právě tento elixír krásy a mládí prostupuje všemi produkty z řady Potion d’or.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721260
  • Další vlastnosti: Objem 100 ml. Typ vlasů Letní řada. Řada Sinergy Potion D’Or.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D'Or Hair Elixir 100ml - Vlasový elixír s arganovým olejem
Sinergy Cosmetics Sinergy Potion D’Or Hair Elixir 100ml – Vlasový elixír s arganovým olejem
550