Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Blue No Ammonia Bleaching Powder 500g – Melír bez amoniaku

399 

Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Blue No Ammonia Bleaching Powder 500g – Melír bez amoniaku od značky s dlouholetou historií Sinergy Cosmetics , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Blue No Ammonia Bleaching Powder 500g – Melír bez amoniaku – nyní můžete mít za 399 Kč.

Katalogové číslo: 6724 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Blue No Ammonia Bleaching Powder 500g – Melír bez amoniaku značky Sinergy Cosmetics je u nás k dostání za skvělou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

Melírovací prášek bez obsahu amoniaku je praktickým, bezpečným a vhodným přípravkem pro nejrůznější zesvětlovací techniky. I přes velmi jemné složení s obsahem řady přírodních, pečujících složek lze dosáhnout silného zesvětlení, a to až o 6 tónů. Vlasy společně s pokožkou hlavy jsou během chemického procesu dostatečně chráněny, vyživovány, hydratovány a obnovovány. Aktivní složky: Kukuřičný a hedvábný protein, včelí vosk – komplex složek, které se mimořádně starají o kvalitu vlasů. Poskytují jim perfektní ochranu, zjemňují je, obnovují a hydratují. Taktéž zajišťují antioxidační, protizánětlivý a zklidňující účinek. Čistě modré přírodní pigmenty Použití: Pro zesvětlení přírodních vlasů smíchejte v poměru 1:1,5 s peroxidem Sinergy Oxidizing Cream. Pro odstranění kosmetického pigmentu smíchejte v poměru 1:2 s peroxidem Sinergy Oxidizing Cream. Aplikujte na vlasy a nechejte působit 20 – 50 minut v závislosti na požadovaném odstínu zesvětlení. SINERGY COSMETICS Společnost Sinergy Cosmetics je dnes nejen v Itálii synonymem lídra ve vývoji profesionální vlasové kosmetiky, která zároveň ctí hodnoty krásy, zdraví a respektu k přírodě. A nejspíše je to právě tím, že vznikla na rodinné farmě obklopené vinicemi a olivovými háji. Díky veliké podpoře partnerů firma rostla o další a další řady produktů, které nabízí dokonalou péči všem typům vlasů i vlasové pokožky, a to za použití pečlivě vybíraných a testovaných přírodních složek.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 6724
  • Další vlastnosti: Objem 500 g.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Blue No Ammonia Bleaching Powder 500g - Melír bez amoniaku
Sinergy Cosmetics Sinergy Platinum Blue No Ammonia Bleaching Powder 500g – Melír bez amoniaku
399