Sinergy Cosmetics Sinergy Byokrome Direct

349 

Sinergy Cosmetics Sinergy Byokrome Direct od této značky Sinergy Cosmetics . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Sinergy Cosmetics Sinergy Byokrome Direct stojí u nás 349 Kč.

Katalogové číslo: 6177 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Byokrome Direct zboží dodává Sinergy Cosmetics je k dispizici za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Snadná a rychlá změna barvy vlasů se nabízí přípravkem z řady Sinergy Byokrome. Obsahuje čisté přírodní pigmenty v široké barevné škále, která umožní tvoření těch nejrůznějších kreací. Stačí popustit uzdu své fantazii. Bez podílu nežádoucích látek, jako jsou amoniaky, parafenylendiaminy či resorcinoly. Aktivní složky: Čisté pigmenty rostlinného původu Vitamíny A a E – hydratují, poskytují lesk a zároveň působí antioxidačně. Výtažek z modrého lotusu – má ochrannou, antioxidační a protizánětlivou funkci, dodává potřebnou hydrataci a výživu. Výtažek z baobabu – bohatý na vitamín C, který zajistí vlasům elasticitu, lesk a jas. Také o vlasy pečuje, vyživuje je a chrání. Použití: Přípravek vmasírujte do umytých, ručníkem dobře vysušených vlasů. Pročesejte hřebenem. Nechejte působit 15 minut, poté lehce namočte teplou vodou a vytvořte emulzi. Následně důkladně opláchněte. BYOKROME LINE OD SINERGY COSMETICS Řada, která nabízí prostor kreativitě a propracovaným barevným kombinacím. Produkty obsahují čisté barevné pigmenty rostlinného původu a spolu s mimořádnými vyživujícími, pečujícími a posilujícími účinky nabízí dokonalé barevné odstíny, které skvěle podtrhnou a zvýrazní přirozenou barvu vlasů nebo snadno vytvoří výstřední, neotřelý barevný vzhled.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 6177
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Řada Sinergy Byokrome.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Byokrome Direct
Sinergy Cosmetics Sinergy Byokrome Direct
349