Sinergy Cosmetics Sinergy Byokrome [DE]Color

399 

Sinergy Cosmetics Sinergy Byokrome [DE]Color od výrobce se skvělou pověstí Sinergy Cosmetics jde u nás právě teď pořídit výhodně. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Sinergy Cosmetics Sinergy Byokrome [DE]Color momentálně v akci za 399 Kč.

Katalogové číslo: 6163 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Byokrome [DE]Color od našeho známého výrobce Sinergy Cosmetics lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost.

Odbarvení a zároveň dodání nového barevného odstínu – vše v jednom kroku. Přesně to dokáže barevný melír z řady Byokrome s obsahem čistých barevných pigmentů a zároveň řady látek, které o vlasy během procesu pečují. Naopak se v přípravku nevyskytují nežádoucí látky, jako jsou amoniaky, parafenylendiaminy či resorcinoly. Aktivní složky: Čisté pigmenty přírodního původu GIVE BACK – jedná se o speciální komplex účinných organických látek, které hloubkově působí během chemického ošetření vlasů (odbarvování, barvení, trvalá). Zadržují ve vlasech látky a pigmenty a tím účinně regenerují a obnovují vlasové vlákno. Výsledek dokonale zdravých, lesklých a pružných vlasů je okamžitě rozeznatelný a také dlouhodobě udržitelný. Včelí vosk – skvěle působí na suchou, podrážděnou či popraskanou pokožku hlavy. Dokonale hydratuje a zajistí ochranný, antibakteriální a protizánětlivý účinek. Ochranné oleje – nabízí změkčující efekt. Použití: Přípravek nabízí zesvětlení až o 6 barevných odstínů. V poměru 1:2 jej vymíchejte s peroxidem Sinergy Oxidizing Cream nebo Sinergy Zen Oxidizing Cream (vol 7/20/25/30/40). Aplikujte na vlasy a nechejte působit 15 – 50 minut v závislosti na intenzitě požadovaného výsledku. BYOKROME LINE OD SINERGY COSMETICS Řada, která nabízí prostor kreativitě a propracovaným barevným kombinacím. Produkty obsahují čisté barevné pigmenty rostlinného původu a spolu s mimořádnými vyživujícími, pečujícími a posilujícími účinky nabízí dokonalé barevné odstíny, které skvěle podtrhnou a zvýrazní přirozenou barvu vlasů nebo snadno vytvoří výstřední, neotřelý barevný vzhled.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 6163
  • Další vlastnosti: Objem 200 g. Řada Sinergy Byokrome.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Byokrome [DE]Color
Sinergy Cosmetics Sinergy Byokrome [DE]Color
399