Sinergy Cosmetics Sinergy Biopermanent P2 Treated Hair 500ml – Šetrná trvalá na barvený vlas

345 

Sinergy Cosmetics Sinergy Biopermanent P2 Treated Hair 500ml – Šetrná trvalá na barvený vlas s pečetí kvality od Sinergy Cosmetics , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Sinergy Cosmetics Sinergy Biopermanent P2 Treated Hair 500ml – Šetrná trvalá na barvený vlas , zboží pořídíte ted u nás za 345 Kč.

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy Biopermanent P2 Treated Hair 500ml – Šetrná trvalá na barvený vlas od skvělé a známé značky Sinergy Cosmetics je právě teď za super cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny.

Přípravek Sinergy Biopermanent s označením P2 je vhodný pro vytvoření přirozených, pružných a na dotek velmi jemných vln na barvených vlasech. Zároveň dodává notnou dávku hydratace a výživy, podporuje skvělý vzhled barvy a zanechává vlasy dokonale zdravé a plné objemu. Neobsahuje amoniak, kyselinu thioglykolovou ani žádné její deriváty. Aktivní složky: Hydroxid sodný – funguje jako regulátor pH. Merkaptamin organického rostlinného původu – látka s vysokým podílem proteinu, která se velmi podobá vnitřní struktuře vlasu. Propůjčuje dokonalou hebkost. Hydrolyzovaný keratin – přírodní protein s bohatým podílem vitamínů a oligoelementů. Umí obnovovat strukturu vlasu, dokonale jej chrání a vyživuje. Aminokyseliny z mořského kolagenu – regenerují a posilují vlasové vlákno, dodávají maximální hydrataci, elasticitu. Kolagen – přírodní protein rostlinného původu navrací ztracenou sílu a vitalitu. Kořen ředkvičky – poskytuje antioxidační, antimikrobiální a dezinfekční účinek, čistí a chrání citlivou pokožku hlavy. Zároveň skvěle hydratuje. Návod k celému procesu vytvoření trvalé Příprava: Nejprve umyjte vlasy šamponem Sinergy 8 Punto 5 Pre-Treatment Alkaline Shampoo s hodnotou pH 8,5, který zajistí potřebné otevření vlasového vlákna. Poté opláchněte a jemně vysušte ručníkem. Následně natočte vlasy na natáčky. Po celou dobu používání je doporučeno pracovat s jednorázovými rukavicemi. Nasycení: Nyní otevřete lahvičku s přípravkem pro tvorbu vln a každou z nich do ní namočte. Nechejte působit 10-25 minut. Doporučujeme po každých 5 minutách průběžně kontrolovat jednu vybranou natáčku. Po dosažení ideálního výsledku každou natáčku teplou vodou opláchněte a jemně osušte ručníkem. Neutralizace: Neutralizační přípravek aplikujte rovněž na každou natáčku a nechejte působit 10 minut. Důležité je ponechat si v lahvičce 15 ml přípravku pro dokončení procesu. Po 10 minutách opatrně sejměte natáčky a vmasírujte do vlasů zbytek tekutiny. Nechejte působit posledních 5 minut a poté opláchněte teplou vodou. Závěrem procesu je vhodné pokračovat kondicionérem s pH 2,5, který zajistí optimalizaci celého procesu a také obnovu vlasového vlákna. K tomuto se perfektně hodí Sinergy Zen Protective After Color Mask. SINERGY COSMETICS Společnost Sinergy Cosmetics je dnes nejen v Itálii synonymem lídra ve vývoji profesionální vlasové kosmetiky, která zároveň ctí hodnoty krásy, zdraví a respektu k přírodě. A nejspíše je to právě tím, že vznikla na rodinné farmě obklopené vinicemi a olivovými háji. Díky veliké podpoře partnerů firma rostla o další a další řady produktů, které nabízí dokonalou péči všem typům vlasů i vlasové pokožky, a to za použití pečlivě vybíraných a testovaných přírodních složek.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721413
  • Další vlastnosti: Objem 500 ml. Typ vlasů Barvený vlas.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy Biopermanent P2 Treated Hair 500ml - Šetrná trvalá na barvený vlas
Sinergy Cosmetics Sinergy Biopermanent P2 Treated Hair 500ml – Šetrná trvalá na barvený vlas
345