Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Remedy Dryving Pre-Treatment 150ml – Peeling na mastící se pokožku s lupy

395 

Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Remedy Dryving Pre-Treatment 150ml – Peeling na mastící se pokožku s lupy od kvalitní společnosti Sinergy Cosmetics je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Remedy Dryving Pre-Treatment 150ml – Peeling na mastící se pokožku s lupy aktuálně za 395 Kč.

Katalogové číslo: 8033745727354 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Remedy Dryving Pre-Treatment 150ml – Peeling na mastící se pokožku s lupy od výrobce Sinergy Cosmetics lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

Problémy s mastící se pokožkou hlavy skvěle řeší vlasový peeling s obsahem řady esenciálních olejů a bílého jílu. Spolehlivě se postará o detoxikaci a vyčištění vlasové pokožky, zabraňuje tvorbě lupů a eliminuje tvorbu mazu. Aktivní složky: Esenciální olej z čajovníku – má silné antivirové, antibakteriální, antiseptické, protiplísňové a hojivé vlastnosti. Esenciální olej ze sladkého pomeranče – zajistí dokonalý osvěžující, čistící, detoxikační a antioxidační účinek. Obsahuje vysoký poměr vitamínu C, který zaručuje nejen o příznivé účinky na pokožce hlavy, ale zároveň zanechává vlasy plné elasticity a lesku. Esenciální olej z máty – s výjimečným tonizačním, osvěžujícím a čistícím efektem, příznivě ovlivňuje regulaci kožního mazu. Esenciální olej Cajeput – funguje jako dokonalé antiseptikum, také dezinfikuje, uklidňuje a hojí. Extrakt z vrby – omezuje tvorbu kožního mazu, pokožku hlavy čistí, tonizuje a současně ošetřuje suché a poškozené vlasy a podporuje jejich růst. Bílý jíl – složka účinná jako pohlcovač kožního mazu, má vynikající antiseptické, hojivé a čistící vlastnosti. Použití: Aplikujte na pokožku hlavy a jemně masírujte po dobu 1-2 minut, poté důkladně opláchněte. BI.O REMEDY LINE OD SINERGY COSMETICS Řada vysoce účinných produktů maximálně nabitá přírodními složkami, zejména destilací získanými esenciálními oleji, které se zaměřují na řešení problémů s vlasy a vlasovou pokožkou. Výrobky neobsahují SLES, SLS, parabeny, barviva a jsou biodegradovatelné. Produkty je možno kombinovat s dalšími výrobky z B.iO řady.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745727354
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Typ vlasů Mastný vlas. Řada Sinergy B.iO Remedy.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Remedy Dryving Pre-Treatment 150ml - Peeling na mastící se pokožku s lupy
Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Remedy Dryving Pre-Treatment 150ml – Peeling na mastící se pokožku s lupy
395