Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Maintaining Color Shampoo 250ml – Šampon na barvený vlas

325 

Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Maintaining Color Shampoo 250ml – Šampon na barvený vlas od značky Sinergy Cosmetics je k dostání teď u nás za skvělou cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Maintaining Color Shampoo 250ml – Šampon na barvený vlas , produkt koupíte ted u nás za 325 Kč.

Katalogové číslo: 8033745727101 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Maintaining Color Shampoo 250ml – Šampon na barvený vlas od této spolehlivé značky Sinergy Cosmetics je právě teď u nás za super cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

Šampon z řady pro barvené vlasy zajistí kromě ochrany barvy a jejího dlouhotrvajícího přirozeného vzhledu také jemnost, zářivý lesk a správnou výživu. Pro maximální účinek je vhodné po umytí vlasů pokračovat dalšími produkty ze stejné řady. Aktivní složky: Esenciální oleje z myrty a šalvěje – poskytují antibakteriální a dermopurifikační účinek, vlasovou pokožku dokonale čistí, vyživují a omezují tvorbu lupů. Lněný olej – bohatý na vitamin F a Omega 6 a Omega 3, které vlasy chrání a starají se o jejich hedvábnou jemnost. Extrakt z hlohu – zajistí dokonalou hydrataci a jemnost vlasů. Obsahuje flavonoidy, které vynikají svými antioxidačními účinky. Extrakt ze slunečnice – významný pro své antioxidační účinky, zároveň dodá vlasům lesk. Přírodní filtr – vytvoří na vlasech neviditelný film, který zabraňuje vymývání barvy. Bi.O LINE OD SINERGY COSMETICS Filosofie přírodní péče B.IO z Itálie je šetrná k ekologii a k člověku. Vysoce účinná kosmetika, která využívá surovin odvozených od botanických, obnovitelných a udržitelných substancí je oceňována v organických kadeřnických salonech. Všechny produkty obsahují účinné látky a rostlinné vůně pouze z rostlin a květin z certifikovaného ekologického zemědělství, neobsahuje SLES, SLS, parabeny, barviva a všechny produkty jsou biodegradovatelné.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745727101
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada Sinergy B.iO. Kolekce Sinergy B.iO Color.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Maintaining Color Shampoo 250ml - Šampon na barvený vlas
Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Maintaining Color Shampoo 250ml – Šampon na barvený vlas
325