Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Maintaining Color Shampoo 1000ml – Šampon na barvený vlas

755 

Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Maintaining Color Shampoo 1000ml – Šampon na barvený vlas od známé kvalitní značky Sinergy Cosmetics – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Maintaining Color Shampoo 1000ml – Šampon na barvený vlas momentálně v akci za 755 Kč.

Katalogové číslo: 8033745727293 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Maintaining Color Shampoo 1000ml – Šampon na barvený vlas od dodavatele se skvělou pověstí Sinergy Cosmetics je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Šampon z řady pro barvené vlasy zajistí kromě ochrany barvy a jejího dlouhotrvajícího přirozeného vzhledu také jemnost, zářivý lesk a správnou výživu. Pro maximální účinek je vhodné po umytí vlasů pokračovat dalšími produkty ze stejné řady. Aktivní složky: Esenciální oleje z myrty a šalvěje – poskytují antibakteriální a dermopurifikační účinek, vlasovou pokožku dokonale čistí, vyživují a omezují tvorbu lupů. Lněný olej – bohatý na vitamin F a Omega 6 a Omega 3, které vlasy chrání a starají se o jejich hedvábnou jemnosti. Extrakt z hlohu – zajistí dokonalou hydrataci a jemnost vlasů. Obsahuje flavonoidy, které vynikají svými antioxidačními účinky. Extrakt ze slunečnice – významný pro své antioxidační účinky, zároveň dodá vlasům lesk. Přírodní filtr – vytvoří na vlasech neviditelný film, který zabraňuje vymývání barvy. Bi.O LINE OD SINERGY COSMETICS Filosofie přírodní péče B.IO z Itálie je šetrná k ekologii a k člověku. Vysoce účinná kosmetika, která využívá surovin odvozených od botanických, obnovitelných a udržitelných substancí je oceňována v organických kadeřnických salonech. Všechny produkty obsahují účinné látky a rostlinné vůně pouze z rostlin a květin z certifikovaného ekologického zemědělství, neobsahuje SLES, SLS, parabeny, barviva a všechny produkty jsou biodegradovatelné.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745727293
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Barvený vlas. Řada Sinergy B.iO. Kolekce Sinergy B.iO Color.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Maintaining Color Shampoo 1000ml - Šampon na barvený vlas
Sinergy Cosmetics Sinergy B.iO Maintaining Color Shampoo 1000ml – Šampon na barvený vlas
755