Sinergy Cosmetics Sinergy 8 Punto 5 Pre-Treatment Alkaline Shampoo 500ml – Hloubkově čistící šampon

365 

Sinergy Cosmetics Sinergy 8 Punto 5 Pre-Treatment Alkaline Shampoo 500ml – Hloubkově čistící šampon od skvělého a známého výrobce Sinergy Cosmetics je právě nyní na našich stránkách v akci. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Sinergy Cosmetics Sinergy 8 Punto 5 Pre-Treatment Alkaline Shampoo 500ml – Hloubkově čistící šampon – nyní pořídíte za super cenu 365 Kč.

Katalogové číslo: 8033745721727 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Sinergy Cosmetics Sinergy 8 Punto 5 Pre-Treatment Alkaline Shampoo 500ml – Hloubkově čistící šampon od spolehlivého výrobce Sinergy Cosmetics je k dostání za výborné peníze. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

Zásaditý šampon s hodnotou pH 8,5 dokáže skvěle předpřipravit vlasy před technickými zásahy, jakými jsou například trvalá či barvení vlasů. Během procesu mytí otevírá kutikuly vlasů a zároveň je spolu s vlasovou pokožkou dokonale čistí a posiluje. Aktivní složky: Výtažek z bambusu – posiluje strukturu vlasů, dodává jim pevnost, zároveň nabízí zjemňující účinek. Arnika – zajistí protizánětlivý a zklidňující účinek, také stimuluje a posiluje vlasové folikuly. SINERGY COSMETICS Společnost Sinergy Cosmetics je dnes nejen v Itálii synonymem lídra ve vývoji profesionální vlasové kosmetiky, která zároveň ctí hodnoty krásy, zdraví a respektu k přírodě. A nejspíše je to právě tím, že vznikla na rodinné farmě obklopené vinicemi a olivovými háji. Díky veliké podpoře partnerů firma rostla o další a další řady produktů, které nabízí dokonalou péči všem typům vlasů i vlasové pokožky, a to za použití pečlivě vybíraných a testovaných přírodních složek.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sinergy Cosmetics
  • EAN: 8033745721727
  • Další vlastnosti: Objem 500 ml.  . . . . . . . . .
Sinergy Cosmetics Sinergy 8 Punto 5 Pre-Treatment Alkaline Shampoo 500ml - Hloubkově čistící šampon
Sinergy Cosmetics Sinergy 8 Punto 5 Pre-Treatment Alkaline Shampoo 500ml – Hloubkově čistící šampon
365