Silk`n Peelingový přístroj pro obličej Revit Prestige

3898 

Silk`n Peelingový přístroj pro obličej Revit Prestige od skvělé značky Silk`n lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. Silk`n Peelingový přístroj pro obličej Revit Prestige v současnosti pořídíte za cenu 3898 Kč.

Popis

Silk`n Peelingový přístroj pro obličej Revit Prestige od tohoto výrobce Silk`n je nyní k dostání výhodně za super cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu.

Silk’n ReVit Prestige diamantová mikrodermabraze s LCD displejem a 5 doplňky ReVit Prestige je dokonalým řešením pro každého, kdo chce na tváři a těle pevnou, zářivou a mladší pleť. Díky LCD displeji si můžete být jisti strukturovaným ošetřením pokožky. Objevte, co pro vás může udělat peeling s tímto výkonným mikrodermabrazivním zařízením. Odstraňuje odumřelé kožní buňky a stimuluje produkci nových buněk Zlepšuje texturu a pružnost pokožky Eliminuje stařecké skvrny a nedokonalosti pleti Zjemňuje jemné linky 4 nástavce, 30 filtrů, nabíjecí stojan a pouzdro Co je Silk’n ReVit Prestige? Silk’n ReVit Prestige je výkonné zařízení na diamantovou mikrodermabrazi pleti, které vám poskytne pevnou a zářivou pokožku. K dosažení tohoto cíle kombinuje zařízení dvě technologie: mikrodermabrazi (exfoliaci pleti) a vakuovou stimulaci, přičemž peelingový efekt tohoto zařízení je podobný profesionálnímu peelingu v salonu krásy.? Mikrodermabraze (exfoliace) Mikrodermabrazní exfoliace opatrně odstraňuje odumřelé buňky z horní vrstvy pokožky (epidermis), nasává je do přístroje a zachycuje je ve vyměnitelném filtru. Současně je podporována produkce nových kožních buněk, což viditelně zlepšuje strukturu a pružnost pokožky. Pomáhá také eliminovat nedokonalosti, povrchové jizvy po akné a stařecké skvrny, redukuje výskyt velkých pórů a jemných linek. Vakuová stimulace Vakuová stimulace zvedne a masíruje hlubší vrstvy pokožky. To stimuluje krevní oběh, výsledkem je zdravá záře. Bezpečný Silk”n ReVit Prestige lze bezpečně použít na čelo, tváře, kolem očí, nos, bradu, krk a ruce, je vhodný pro všechny typy pleti. Nepoužívejte zařízení v kombinaci s diamantovými nástavci více než dvakrát týdně. Masážní nástavec však můžete použít každý den. Zařízení na vylepšení pokožky je dodáváno se 4 jedinečnými nástavci na ošetření nástavec Fine – menší, na povrchu jemné diamantové částice, je určen pro jemné oblasti obličeje, které jsou těžko přístupné, jako jsou oblasti kolem očí, nosu a úst nástavec Regular – pro pravidelné ošetření, je vhodný pro všechny typy pleti, určen pro zbytek obličeje a krku nástavec pro ošetření těla – má větší částice diamantu a větší povrch, určen pro tělo, jako jsou paže a nohy masážní nástavec – žádné diamantové částice, ale místo toho má hladký povrch a je vhodný pro každodenní použití k masáži obličeji, pro optimální stimulaci krevního oběhu 100% kontrola vašeho ošetření obličeje Silk”n ReVit Prestige má LCD displej, který ukazuje vámi vybrané nastavení, můžete si vybrat ze dvou režimů: automatický a ruční. V automatickém režimu je monitorován zbývající čas relace v určité oblasti, je jasně uvedeno, kde a jak máte ošetřovat pokožku. Toto ošetření trvá 4 minuty a tento režim zajišťuje, že léčba je bezpečná a strukturovaná. S manuálním režimem můžete léčbu strukturovat sami, časovač označuje čas uplynulý od začátku léčby.

 

Informace o produktu

  • Značka: Silk`n
  • EAN: 8712856057375
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Silk`n Peelingový přístroj pro obličej Revit Prestige
Silk`n Peelingový přístroj pro obličej Revit Prestige
3898