Shiseido Shiseido Ginza Intense – EDP 90 ml

2599 

Shiseido Shiseido Ginza Intense – EDP 90 ml od společnosti s výborným jménem Shiseido je k dispizici za skvělou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Shiseido Shiseido Ginza Intense – EDP 90 ml stojí ted u nás 2599 Kč.

Katalogové číslo: 768614199892 Kategorie: , Štítek:

Popis

Shiseido Shiseido Ginza Intense – EDP 90 ml od kvalitní značky Shiseido , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny.

Parfémová voda Shiseido Ginza Intense je květinově-ovocná vůně pro ženy. Tato vůně spadá do kolekce, která je inspirovaná čtvrtí Ginza v japonském Tokiu. Vůně je oslavou žen, jejich citlivosti, jemnosti, ale i vnitřní síly a sebevědomí. Vůně je zahalena do červených odstínů, které symbolizují lásku a vášeň – klenoty, které se skrývají v srdci každé ženy. Tato vůně vás zaujme sladkokyselými úvodními akordy černého rybízu, které prodchne omamná vůně okvětních lístků růže, jejichž intenzitu podkreslují zemité tóny pačuli a lahodná vanilka. Vůně byla uvedena na trh v roce 2023 a vytvořila ji dvojice parfumérů Karine Dubreuil-Sereni a Maïa Lernout.

 

Informace o produktu

  • Značka: Shiseido
  • EAN: 768614199892
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”90 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”černý rybíz”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pačuli , vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”}}.  . . . . . . . . .
Shiseido Shiseido Ginza Intense - EDP 90 ml
Shiseido Shiseido Ginza Intense – EDP 90 ml
2599