SET Parlux Alyon – Fén Ceramic & Ionic – Zlatý + Difuzér Magic sense

4240 

SET Parlux Alyon – Fén Ceramic & Ionic – Zlatý + Difuzér Magic sense od této značky Parlux je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. SET Parlux Alyon – Fén Ceramic & Ionic – Zlatý + Difuzér Magic sense nyní za 4240 Kč.

Katalogové číslo: 8021233138133 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

SET Parlux Alyon – Fén Ceramic & Ionic – Zlatý + Difuzér Magic sense od dodavatele se skvělou pověstí Parlux jde u nás právě teď pořídit výhodně. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

Set obsahuje fén Alyon Ceramic & Ionic ve zlaté barvě a difuzér Magic sense. Fén Alyon s ionizátorem vzduchu je oblíbeným a stálým členem v sortimentu značky Parlux a představuje nejnovější technologický pokrok. S neuvěřitelným výkonem 2250 wattů a revolučním motorem K-Advance Plus, nabízí Parlux Alyon masivnější proud vzduchu (až 84 m³ za hodinu), čímž rychleji usuší vlasy a nechá je přitom zdravější než kdykoli předtím. Alyon obsahuje variabilní geometrický topný článek s optimalizovanými vyhřívacími oblastmi pro zajištění ještě stabilnějšího rozložení teploty. Má sofistikovaný, inovativní a ultra-ergonomický design s jedinečným hranatým povrchem, který ještě nebyl nikdy viděn na trhu, a nízkoprofilovými “soft touch” přepínači pro uživatelské pohodlí. Produkt je ultra lehký, tichý a odolný. Je vybaven unikátním “hair-free” systémem, který lze vyjmout a vyčistit, aby byl váš fén vždy na optimální úrovni. Fén využívá iontovou keramickou technologii, která zaručuje zdravé vlasy bez statické elektřiny. Zabudovaný tlumič výrazně snižuje hluk. Parametry: barva: zlatá výkon: 2250 W váha: 425 g rychlost proudění: 84 m³ za hodinu Skvělým pomocníkem pro rychlé vysušení vlnitých a kudrnatých vlasů bez nežádoucího zacuchání je právě difuzér Magic sense. Speciální dvouplášťový systém napomáhá vyrovnání množství a teploty přivedeného vzduchu a zabraňuje tím přehřátí. Typ Magic Sense je možné využít spolu se všemi fény Parlux Alyon a Advance. PARLUX Společnost Parlux, která je ideálním partnerem pro spolupráci s nejmodernějšími kadeřníky, splňuje ty nejnáročnější potřeby tím, že nabízí širokou škálu profesionálních nástrojů navržených tak, aby splňovaly specifické požadavky na vysoký výkon a spolehlivost. Je to moderní a dynamická společnost, která nabízí inovativní technologie v oblasti designu, montáže, testování a pomoci v oblasti profesionálních výrobků zaměřených na náročné a neustále se vyvíjející zákazníky. Design produktů firmy Parlux byl vždy inspirován čistým estetickým profilem s jasnými liniemi a jednoduchými geometrickými tvary, které zaručují dokonalou ergonomii a jednoduchost použití.

 

Informace o produktu

  • Značka: Parlux
  • EAN: 8021233138133
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
SET Parlux Alyon - Fén Ceramic & Ionic - Zlatý + Difuzér Magic sense
SET Parlux Alyon – Fén Ceramic & Ionic – Zlatý + Difuzér Magic sense
4240