Sefiros Přístroj pro vyhlazení vrásek AntiAge pro krk a obličej Sefiros GuSha5

3999 

Sefiros Přístroj pro vyhlazení vrásek AntiAge pro krk a obličej Sefiros GuSha5 od tohoto skvělého výrobce Sefiros . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online. Sefiros Přístroj pro vyhlazení vrásek AntiAge pro krk a obličej Sefiros GuSha5 cenově vychází na 3999 Kč.

Popis

Sefiros Přístroj pro vyhlazení vrásek AntiAge pro krk a obličej Sefiros GuSha5 od tohoto skvělého výrobce Sefiros – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Zpevnění pleti nové generace. Ultra moderní technologie, ergonomický tvar a minimalistický design se snoubí v zařízení Sefiros GuSha5, které představuje špičku v kosmetickém ošetření pleti. Čtyři masážní kuličky Speciálně zakřivená masážní hlavice Hloubková stimulace kolagenu ve vaší pleti Zlepšuje mikrocirkulaci pokožky Působí na obličej, krk i dekolt Funkce Sefiros GuSha5 nabízí dva režimy: ANTI-AGING a BRIGHTEN . Vybírejte ze dvou režimů, které kombinují radiofrekvenční zahřátí ( RF ) a vysokofrekvenční vibrace nebo elektrickou stimulaci svalů ( EMS ) a červené LED světlo. Naneste správné množství gelu na obličej a krk. Zapněte zařízení a vyberte režim ANTI-AGING nebo BRIGHTEN. Nasaďte masážní kuličky na obličej a krk. Pomalu se pohybujte vzhůru konstantní rychlostí. Každou 1 minutu se ozve pípnutí, které upozorní na změnu místa použití. Technologie Použití

 

Informace o produktu

  • Značka: Sefiros
  • EAN: 8594057392710
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Sefiros Přístroj pro vyhlazení vrásek AntiAge pro krk a obličej Sefiros GuSha5
Sefiros Přístroj pro vyhlazení vrásek AntiAge pro krk a obličej Sefiros GuSha5
3999