Salon Komplet Pouzdro textilní taštička čtverec GN0002

350 

Salon Komplet Pouzdro textilní taštička čtverec GN0002 zboží dodává Salon Komplet je momentálně ve výhodné akci. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Salon Komplet Pouzdro textilní taštička čtverec GN0002 v akci za cenu 350 Kč.

Popis

Salon Komplet Pouzdro textilní taštička čtverec GN0002 od známé kvalitní značky Salon Komplet – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Textilní kadeřnické pouzdro ve tvaru čtverce. Rozměry 19 x 26cm. Kadeřnické Potřeby PePe Professional Tyto kadeřnické potřeby dodává kadeřníkům v České a Slovenské republice PePe Professional – firma s tradicí a vášní pro vlasovou kosmetiku. Světoznámá fotografka Anne Leibowitz kdysi slavně poznamenala: “Jsi jen tak dobrý, jako tvůj poslední účes.” V tomto měla však jen částečně pravdu; bez kvalitních a profesionálních potřeb a kosmetiky nemá kvalitní účes žádnou šanci! Našim posláním je nabízet pouze kvalitní, profesionální a šetrnou vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby.

 

Informace o produktu

  • Značka: Salon Komplet
  • EAN: 6935481340779
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Salon Komplet Pouzdro textilní taštička čtverec GN0002
Salon Komplet Pouzdro textilní taštička čtverec GN0002
350