Salon Komplet Pouzdro/Penál dvoupatrový na nůžky GVA18015 – černý

380 

Salon Komplet Pouzdro/Penál dvoupatrový na nůžky GVA18015 – černý od značky s dobrým jménem Salon Komplet lze pořídit u nás za skvělou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Salon Komplet Pouzdro/Penál dvoupatrový na nůžky GVA18015 – černý právě nyní za bezkonkurenční cenu 380 Kč.

Popis

Salon Komplet Pouzdro/Penál dvoupatrový na nůžky GVA18015 – černý od této přední společnosti Salon Komplet , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

Elegantní dvoupatrový penál pro uchování kadeřnických nůžek. Vyroben z kvalitní koženky v černé barvě, vybaven zipem. Rozměr: 23 x 14 x 5 cm KADEŘNICKÉ POTŘEBY PEPE PROFESSIONAL Tyto kadeřnické potřeby dodává kadeřníkům v České a Slovenské republice PePe Professional – firma s tradicí a vášní pro vlasovou kosmetiku. Světoznámá fotografka Anne Leibowitz kdysi slavně poznamenala: “Jsi jen tak dobrý, jako tvůj poslední účes.” V tomto měla však jen částečně pravdu; bez kvalitních a profesionálních potřeb a kosmetiky nemá kvalitní účes žádnou šanci! Našim posláním je nabízet pouze kvalitní, profesionální a šetrnou vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby.

 

Informace o produktu

  • Značka: Salon Komplet
  • EAN: 5999
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Salon Komplet Pouzdro/Penál dvoupatrový na nůžky GVA18015 – černý
380